Сєнкевич переконує росіян, що це не "фашистський режим України веде ворожу політику щодо свого народу".

До теми 55 – 60% росіян мають бути проти війни, тоді путінський режим можна зупинити, – Денисенко

"Якби це було правдою, хіба так би вас зустрічали жителі українських міст та сіл? Чи спалювали б вони вас просто на ходу? Перекривали б дороги, щоб не пропустити ваші танки?", – пише він.

За його словами, росіянам кажуть, що в Україні знищують російську культуру. Але він сам, мер Миколаєва, отримував освіту російською мовою, говорить російською з друзями і думає російською.

У нашому місті є вулиця Московська, вулиця Пушкінська, вулиця Фалєєвська та Потьомкінська. Це центральні вулиці Миколаєва. Їх ніхто не перейменував. Це ви вбиваєте російську культуру в Україні. Це ви руйнуєте будівлі та інфраструктуру, збудовані після 2 світової війни,
– заяви Сєнкевич.

Він додав, що неправда і те, що в РФ говорять, мовляв українці воюють проти людей на Донеччині. "Але ж це наші громадяни. Це є територія України. І це ваші війська розв'язали там війну. І тепер під вашим захистом у центрі Донецька знущаються з громадян України", – каже він.

Сенкєвич наголосив, що:

  • "Це ваша ракета 1 березня вбила 10 людей на майдані Свободи в центрі Харкова".
  • "Це ваша ракета спалила найбільший літак світу, який піднімав ваш орбітальний корабель «Буран» на орбіту, а під час боротьби з пандемією коронавірусу не раз доставляв у різні країни світу ліки, засоби захисту та медичне обладнання".

Своє звернення мер Миколаєва завершив словами: "Російські солдати, вам не перемогти у цій війні. Тому що Україну захищають не лише тисячі військових. Україну боронить увесь народ. Кожен громадянин цієї країни. Сьогодні ми єдині як ніколи".

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!